Політика ціноутворення

Вартість виконання авіаційного перевезення прораховується співробітниками комерційного відділу в найкоротші терміни після отримання заявки, в якій повинні бути відображені деталі, що впливають на вартість авіаперевезення.

Тарифи на авіаційні перевезення залежать від тарифів авіакомпанії-перевізника. Після отримання від замовника заявки на авіаперевезення наш комерційний відділ розглядає кілька можливих варіантів виконання даного перевезення на літаках різних авіакомпаній і вибирає найбільш підходящий для Замовника варіант відповідно до його побажань по пріоритетності ціни або терміновості.

Тарифи авіаперевізника можуть змінюватися в залежності від зміни світових цін на паливо, а також відповідно до політики авіакомпанії-перевізника.

Приймаючи до уваги сьогоденну економічну ситуацію, ми передивилися наш підхід до формування цін на митно-брокерські послуги. Ми розробили те, що можна назвати “антикризовою пропозицією”, яка буде прийнятною як для нашого Замовника, так і для нас. Ціна на митно-брокерські послуги прораховується для кожного випадку індивідуально. Так, вартість оформлення фізичної та юридичної особи складатиме від 2400 гривень та вище (в залежності від специфіки оформлення).

Якщо в процесі організації авіаперевезення або виконання митного оформлення виникають будь-які додаткові або непередбачені витрати, вони негайно узгоджуються з Замовником в кожному конкретному випадку.

Наші ціни не найдешевші на ринку (дешеве добрим не буває), але вони знаходяться трохи нижче середньої ринкової ціни на подібні послуги. Ми завжди гарантуємо всім Замовникам високу якість виконаної роботи, і в достовірності цього положення можна переконатися після першої ж реалізованої заявки. Тим часом, якщо Замовник має причину попросити знизити ціну авіаперевезення або оформлення, ми ніколи не відмовляємо йому в цьому проханні. А до постійних Замовників, що мають великі обсяги перевезень або виконують перевезення з високим ступенем регулярності, ми застосовуємо пільгові тарифи, розмір яких заздалегідь обмовляється.

Просимо також прийняти до уваги, що ми ніколи не залишаємо Замовника один на один з проблемою, яка раптово може у нього виникнути, в тому числі і в тому випадку, коли ця проблема виникала з вини самого Замовника.