Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіакомпанія «Центр Повітряний Міст» (Україна) утворилося в 2000 році. Свою діяльність компанія здійснює за наявності всіх необхідних свідоцтв та сертифікатів. В ході свого розвитку компанія пройшла різні стадії еволюції і в результаті прийшла до того, що сімейний бізнес – найнадійніший.

Засновники компанії:

– Ушаков Юрій Миколайович

– Романченко Андрій Анатолійович

– Лобко Ігор Олегович

Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»

Основні напрямки діяльності

 1. Організація авіаційних вантажних перевезень з / в аеропорт Бориспіль в / з будь-якої точки світу, включаючи умови door-to-door (доставка до дверей).
 2. Авіаційні вантажні перевезення між третіми країнами.
 3. Митне оформлення вантажів в аеропорту Бориспіль, а також на інших митних постах в місті Києві.
 4. Доставка / забір вантажів по Україні, включаючи автомобільну перевезення під митним контролем.
 5. Організація вантажних чартерних рейсів.

Конкурентноспроможність

Перевагами нашої компанії, що вигідно відрізняють нас від більшості інших, що займаються подібною діяльністю, є:

 • Сильний комерційний відділ, співробітники якого, використовуючи свій багаторічний досвід, багату базу даних і знання іноземних мов, в короткий час підберуть найбільш вигідний варіант відправки вантажів Замовника в будь-яку точку світу, або організують імпорт з будь-якої точки світу. Комерційний відділ компанії підтримує постійні ділові контакти з безліччю агентів з авіаперевезень вантажів практично у всіх регіонах світу. Налагоджено постійні контакти з безліччю перевірених у справі хендлінгових агентів в аеропортах світу, що є лідерами за обсягом пропуску авіаційного транспорту;
 • Висока кваліфікація митних брокерів та менеджерів з авіаперевезення;
 • Бориспільський офіс компанії знаходиться безпосередньо на території вантажного терміналу аеропорту “Бориспіль”, що дозволяє значно скоротити за часом процес оформлення документів на вантаж, що відправляються / отримуються та здачу / отримання вантажів на складі;
 • За запитом замовника в комплексі з авіаційним перевезенням організовуємо автомобільне перевезення Україною та Києвом;
 • Оперативність та гнучкість в політиці ціноутворення: рішення з формування або зміни вартості контракту приймається керівником компанії прямо на місці, без додаткових погоджень;
 • Висока відповідальність за якість роботи, що виконується. Це є одним з основних принципів роботи компанії “Центр Повітряний Міст”, що працює на ринку авіаційних вантажних перевезень з 2000 року.

У достовірності зазначених вище положень Ви зможете переконатися після першої ж роботи, виконаної нашою компанією.

Географія авіаперевезень, об’єм та асортимент вантажів, що риймаються до перевезення

Авіакомпанія «Центр Повітряний Міст» має агентські угоди на право продажу авіаційних вантажних перевезень з усіма основними українськими та зарубіжними перевізниками, які виконують регулярні рейси через аеропорт Бориспіль. На сьогодення «Центр Повітряний Міст» має договірні відносини більш ніж з 200-ми різними українськими та зарубіжними компаніями.

Маємо досвід перевезення вантажів (як експорт, так і імпорт) з такими країнами як: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Туркменістан, Узбекистан, Австралія, Австрія, Алжир, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Венесуела , Німеччина, Гонконг, Греція, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Іран, Іспанія, Італія, Китай, Колумбія, Коста-Ріка, Кувейт, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, ОАЕ, Оман, Парагвай , Перу, Польща, Португалія, Румунія, Сербія і Чорногорія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Уругвай, Франція, Чехія, Швейцарія, ПАР та іншими.

Ми працюємо як з юридичними особами (резидентами і нерезидентами України), так і з фізичними, приймаючи до перевезення вантажі від найменших обсягів до найбільших. Обмеження можливі лише за можливостями повітряного судна, що перевозить вантаж.

Ми організуємо перевезення медичних препаратів та обладнання, текстилю та товарів з нього, електроніки та побутових приладів, засобів комунікації, запасних частин, тварин (кішок, собак, інших тварин), вантажу-200. Список вантажів (товарів), що приймаються нашою компанією до оформлення та перевезення обмежується лише тими товарами, які заборонені до перевезення авіаційним транспортом.

Хочемо підкреслити: коли нами організовується перевезення домашніх тварин, ми намагаємося максимально скоротити терміни перебування тварин в некомфортній для них обстановці, щоб максимально позбавити від зайвих хвилювань як самих вихованців, так і їх господарів. А при організації авіаційного перевезення вантажу-200 ми закладаємо у вартість перевезення мінімальну величину свого заробітку.

Контакти

Наші контакти:

У Борисполі:
тел.  +38 (044) 2300094
факс +38 (044) 2300095
e-mail aircargo.kbp@gmail.com

У Києві:
директор +38 (044) 2488406
комерційний відділ +38 (044) 2511897
моб. (24 години) +38 (050) 3308535, 4484515
факс +38 (044) 2511803
бухгалтерія +38 (044) 2399031
e-mail aircargo@ukr.net

Зверніться до нас, та Ви будете задоволені результатом співпраці з нашою компанією.