Асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»

Одним із засновників Авіакомпанії «Центр Повітряний Міст» є Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»

Міжнародна асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР» створена 22 квітня 2000 р. і зареєстрована Міністерством юстиції України 12 травня 2000 р., свідоцтво №1422.

Згідно п. 1.1. Статуту Асоціація є міжнародною громадською організацією, заснованою громадянами України спільно з іноземними громадянами для задоволення і захисту своїх соціальних, економічних та інших спільних інтересів.

Основними завданнями Асоціації “ЦЕНТР” є:
Соціальний захист ветеранів та діючих співробітників спецпідрозділів, їх адаптація до нових економічних умов після закінчення служби, допомога їх родинам, а також сім’ям загиблих співробітників;
Фінансова, матеріально-технічна та інтелектуальна допомога спецпідрозділам;
Аналітична робота з вивчення сучасного стану організованої злочинності, участь у виробленні заходів щодо законодавчого забезпечення боротьби з нею.

З метою забезпечення фінансування своєї Статутної діяльності асоціація «ЦЕНТР» і її регіональні відділення заснували ряд підприємств, характер діяльності яких тісно пов’язаний з економічними особливостями регіонів. Підприємства працюють за напрямками виробництва промислової продукції, переробки сировини, перевезення вантажів (авіа, ж/д та автотранспортом), здійснення торгових операцій, туризму, фармакології, забезпечення безпеки бізнесу.

Відділення та філії Асоціації зареєстровані в органах юстиції всіх регіонів України та в Республіці Білорусь. Працюють ініціативні групи зі створення представництв Асоціації в Росії, Молдові, на території країн далекого зарубіжжя.

Членство в Асоціації може бути індивідуальним і колективним.

Згідно з Положенням про членство в Міжнародній асоціації «ЦЕНТР» індивідуальними членами можуть бути ветерани та діючі співробітники спецпідрозділів, а також інших служб.

Колективними членами Асоціації можуть бути колективи підприємств, установ, організацій, а також об’єднання громадян, які підтримують статутні завдання Асоціації, сприяють їх виконанню.

Асоціація «ЦЕНТР» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про об’єднання громадян», інших актів законодавства України, законодавств держав, на території яких створюються її відділення, представництва та філії.

Асоціація «ЦЕНТР» на постійній основі взаємодіє з наступними подібними організаціями:
Міжнародна асоціація ветеранів підрозділів антитерору «Альфа»
Ліга ветеранів боротьби з організованою злочинністю МВС Росії
Латвійська Федерація Детективів і Служб безпеки
Українськи Союз ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Більш детальну інформацію про Асоціацію “ЦЕНТР” Ви можете переглянути на: http://www.acentre.org.ua/